Za oknem coraz cieplej i aż trudno oprzeć się pokusie założenia sukienki lub spódniczki. Niestety, dla wielu kobiet wiąże się to z bólem. Panie, które mają większy obwód ud, co roku męczą się, gdyż albo narażają się na bolesne otarcia, albo muszą zapomnieć o założeniu latem spódniczki. Wiele osób może pomyśleć, że zrezygnowanie z jakiegoś elementu garderoby nie jest dużym poświęceniem. Ale czy na pewno? Możliwość noszenia ubrań, które nam się podobają, zapewnia nie tylko komfort, lecz także daje szansę wyrażenia siebie poprzez swój strój oraz daje możliwość ubierania się odpowiednio do danej okazji. 

O otarciach ud myślimy przeważnie latem, gdy na dworze panuje upał, jednak tak naprawdę jest to problem całoroczny, gdyż otarcie może być konsekwencją założenia sukienki na ślub czy na Sylwestra. Ponadto nie jest to też problem, który dotyka tylko kobiet z nadwagą. Również panie z prawidłową masą ciała są narażone. Na szczęście można uniknąć takich otarć. Jedną z opcji są specjalne opaski na uda. Obecnie są one dostępne w wielu sklepach z bielizną. Można je także kupować przez Internet. 

Ogromnym plusem takich opasek jest fakt, że pozwalają zrezygnować latem z konieczności założenia rajstop do spódniczki. Można je założyć bez obaw, że będą wystawać spod sukienki i narażać nas na wścibskie pytania. Wybór jest teraz na tyle duży, że z łatwością znajdziesz i kupisz opaski na uda w odpowiednim kolorze, który nie będzie się wyróżniał nawet w przypadku lekko prześwitującej kreacji. Obecnie dostępnych jest kilka rodzajów opasek na uda. Oczywiście, w przeważającej większości są to opaski gładkie, które mają pozostać niewidoczne. Jednak dobrą opcją są opaski koronkowe. Dodadzą one każdej kobiecie szczyptę seksapilu i będą idealnym dopełnieniem stroju. Koronkowe opaski na uda są pięknym i seksownym element, który pozwoli ci spędzić miły wieczór bez myślenia o ewentualnych konsekwencjach założenia sukienki. Dobrym pomysłem jest założenie opasek na uda pod kolor bielizny.