Nie ma wątpliwości, że moda ciągle się zmienia.

To, co dziś jest popularne wśród ubrań, może być zupełnie inne za kilka miesięcy, a nawet tygodni. Co zatem jest obecnie modne wśród ubrań?

Oto przegląd niektórych z aktualnych trendów:

  1. Popularne są abstrakcyjne wzory, zwłaszcza wśród odzieży damskiej. Należą do nich nadruki o losowych kolorach i kształtach, a także takie, na których nadrukowane są obrazy z natury lub losowe słowa czy sentencje.
  2. Pomimo powyższego punktu, wciąż modna jest neutralna paleta kolorów. Oznacza to, że czarny, biały i szary są zawsze dobrymi opcjami dla ubrań w połączeniu z dowolnym innym kolorem.
  3. Kurtki i płaszcze to wciąż powszechny trend zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Mogą to być lekkie kurtki noszone wiosną i latem lub cięższe zimowe płaszcze, które zapewniają ciepło przez cały rok.
  4. Krój z wysokim stanem jest teraz modny wśród damskich spodni i spódnic. Obejmuje to spodnie, szorty i niektóre style spódnic. Jak można zauważyć, mało kto obecnie nosi spodnie z niskim stanem, które były niezwykle popularne na początku lat dwutysięcznych. Wysoki stan modny jest nawet wśród mężczyzn.
  5. Ubrania oversizowe są teraz popularne. Obejmuje to duże t-shirty, swetry i inne części garderoby, które są wystarczająco duże, aby zmieściły się w nich co najmniej dwie osoby. Wśród młodzieży modne jest połączenie szerokich spodni z równie szeroką koszulką lub za duża bluzka i krótka spódniczka. Do tego sportowe buty typu sneakersy na wysokiej platformie. Tutaj przeczytasz jeszcze więcej w temacie ciuchów oversize: https://beautystyle.pl/czy-ubrania-oversize-dla-kobiet-wciaz-sa-modne/.
  6. Skarpetki są popularnym trendem, zwłaszcza kolorowe we wzory. Wbrew powszechnym stereotypom, coraz częściej widzi się, połączenie skarpetek i sandałów lub długich skarpet wystających poza granicę buta, specjalnie, aby wyeksponować dany motyw, który widnieje na danej skarpetce.