Okulary przeciwsłoneczne to jeden z najbardziej niezbędnych akcesoriów, zwłaszcza gdy nadchodzi sezon letni. Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko niezbędny element chroniący nasze oczy przed słońcem, ale także podstawowy element naszego wyglądu.

Para designerskich okularów przeciwsłonecznych może łatwo stać się jednym z najdroższych akcesoriów w Twojej szafie. Istnieje niezliczona ilość modeli i marek, ale prawdą jest, że tylko niektóe z nich można uznać za najdroższe okulary przeciwsłoneczne na świecie, w poniższym artykule wyjaśniamy, które okulary są najdroższe.

Louis Vuitton Evasion

Lous Vuitton to jedna z najlepszych marek w świecie mody, dlatego nie dziwi fakt, że jest niemal wszechobecna na kolejnej liście związanej z najdroższymi przedmiotami. Okulary te, które mogą kosztować nawet 1200 dolarów, wyróżniają się tytanową oprawą i grafitową obudową.

Chrome Hearts Kufannaw I

Chrome Hearts znane są ze stylowych okularów przeciwsłonecznych, których głównym motywem dekoracyjnym są kwiaty. Rama tego konkretnego modelu wykonana jest z tytanu ozdobionego srebrem próby 925, a zauszniki z drewna egzotycznego. To tłumaczy cenę sięgającą 1350 dolarów.

Mech Lipow

Moss Lipow jest znany jako najbardziej ekscentryczny twórca okularów przeciwsłonecznych w świecie akcesoriów. Jeden z projektów marki, a konkretnie ten wyceniony na 3,800 dolarów, ma ramę wykonaną ze skóry strusia i krokodyla.

Luxuriator Style 23

Ponad 132 diamenty osadzone w 18-karatowym złocie tworzą oprawki i zauszniki tych ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych. Na prawej soczewce widać znacznie większy diament (tylko ten ma dwa karaty), który nadaje inny akcent projektowi. Chcecie poznać ich cenę? Te ekskluzywne okulary mogą kosztować nawet 65 tysięcy dolarów.

Dolce & Gabanna DG2027B

To najdroższe okulary od jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie. Ich cena nie może się nawet równać z „tanim Lipowem”. Złoto i logo marki wykonane z diamentów to główne powody, dla których te okulary to prawdziwy luksus. Cena to „bardzo przystępne” 383 609 dolarów.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.bogacze.pl, portalu, który pisze o dobrach luksusowych.